Zařídíme Vám známost do 1 minuty, tvrdí zakladatelé Pinkilinu

Není snadné, jste-li zaneprázdněni, najít čas ještě na zdlouhavé seznamování. Se způsobem, jak ušetřit čas a lépe zacílit, přišli dva Češi.

„Není mnoho důvodů, aby se Češi seznamovali přes americký Tinder nebo ruské Badoo, pokud žijí tady ve vlasti. To jsou aplikace plné cizinců nebo lidí, kteří k nám přijeli jen na skok,“ říkají dva mladí Češi, kteří se rozhodli Tinder a Badoo na naší půdě porazit, a to svou vlastní seznamovací aplikací Pinkilin.

Jak na ni Michael Živěla a Daniel Habart přišli, jak ji rozvíjejí a co plánují, to otevřeně popisují v novém vydání magazínu Business Leaders. Dokonce i to, jak mohou slibovat nový vztah do JEDNÉ minuty!

„Vyšli jsme z toho, že ne každá aplikace Vám tohle může slíbit. A přitom pro osamělého člověka je rychlé seznámení důležité. My jsme tedy přemýšleli, jak k uskutečnění takového slibu najít cestu. Vytvořili jsme systém, který je o krok dál než konkurence,“ říká Michael a Daniel dodává: „Nejsložitější bylo rozhodnout se do toho opravdu jít.“

Jako vystudovaní právníci získali důležitou investici od privátního investora. Jak ho zaujali? Čím začali? A jak vůbec průběžně financují aplikaci, kterou nabízejí uživatelům zdarma (proto si ji také stáhlo již více než čtyřicet tisíc z nich), a přitom provoz stojí podle jejich slov stovky tisíc korun měsíčně? I o tom budou vyprávět.

„Hlavně jsme nikdy nepřestali věřit, že Češi fandí tuzemským značkám – jinak by neuspěl Seznam (proti Googlu), Aukro (proti eBayi), nebo nové aplikace ve specifických oborech, jako například Liftago,“ shodují se zakladatelé Pinkilinu.

Čím se u nich lze inspirovat, ať už chystáte podobný koncept, nebo se připravujete uspět v jiné oblasti, kde Vás ale čeká boj se zavedenou zahraniční konkurencí?

Mnoho mladých business leaders, kteří se snaží najít cestu k uskutečnění svých nápadů a prozrazují své know-how pro ty, kdo se vlastních nápadů ještě bojí, přinášíme každé dva měsíce na stránkách tištěného Business Leaders. Úspěch krok za krokem, konkrétní rady, doporučení i varování začínajícím podnikatelům, to vše naleznete i v aktuálním vydání zaměřeném na zbytečné chyby, kterých se ambiciózní lidé dopouštějí. Pozor, jediná cesta, jak ho získat, je zde.

Pokud raději čtete na mobilu nebo v tabletu než z papíru, digitální podobu Business Leaders naleznete v aplikaci zde.

© Michaela Dočkalová